Obkladové panely

Obkladové panely

Interiérové obkladové panely | Obklady

Obkladové panely

Dopřejte stěnám elegantní vzhled díky obkladovým panelům!

Využití interiérových obkladových panelů se v poslední době stává čím dál tím oblíbenějším řešením, než tomu bylo v minulosti. Nejen, že je jejich montáž snadnou záležitostí, ale především se díky využití obkladových panelů můžete vyhnout neoblíbeněmu tapetování či malování. Jaké výhody Vám obkladové panely nabídnou a podle čeho si je vybrat? Se vším Vám rádi pomůžeme. 

Obkladové panely dodají interiéru ten správný vzhled. 3D technologie Vám dává neomezené možnosti uspořádání. Vysoká kvalita, vodotěsnost, rychlá montáž a bezúdržbovost? A to ještě není všechno! Obkladové panely jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je zdravotně nezávadný. Obklad stěny v obývacím pokoji, v pokoji nebo obklad stropu? Obkladové panely lze využít téměř všude a vždycky to bude vypadat dobře! 

 

Dejte stěnám styl!

V dnešní moderní době nikdo z nás nechce mít bílé zdi, které nijak nepřitáhnou pozornost. Vyberte si obklady přesně podle svého vkusu a na základě požadavků na jejich údržbu. Obklady se dají použít v koupelně, v kuchyni, v obývacím i v dětském pokoji. Záleží jen na Vás, protože obkladové panely nabízí mnoho možností! Rádi Vám s výběrem poradíme a odkážeme Vás na naše dodavatele, u kterých máte záruku stoprocentní kvality a nezávadnosti. 

 

Proč obkladové panely? 

Obkladové panely jsou zajímavé, neohrané a bezúdržbové. Mohou být z jakéhokoliv materiálu. Ať už se jedná o obklady z lakovaného skla, keramiky, kamene či dřevěné dýhy, všechny materiály jsou zpracovány precizně bez jediné chyby. Podle čeho vybírat materiál? Podle vlastního usouzení, tedy podle toho, co Vám padne do oka na první pohled. Který materiál obkladových panelů se Vám líbí nejvíc a který si vyberete? 

 

Jak na panelové obklady?

Jak již jistě víte, panelové obklady se lepí na stěnu. Je proto potřeba mít předem připravený dobrý podklad, aby realizace mohla být úspěšná. Povrch musí být suchý, rovný a zbavený prachu. Nejste si jisti, jestli požadované místo, na kterém chcete obkladové panely, splňuje tyto požadavky? My se o všechno postaráme. O zaměření, přípravu i realizaci. Penetrace Vám zajistí zesílení povrchové vrstvy stěny a lepší propojení s podkladem. Pokud se potřebujete obrátit na firmu, která se o Vaše panelové obklady postará se vším všudy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro Vás. Práci realizujeme kvalitně, panelové obklady lepíme pečlivě a samozřejmě se na práci vždy těšíme. 

Nechceme, abyste výběr obkladového panelu uspěchali a následně nebyli s naší prací stoprocentně spokojeni. Proto Vám dáme tolik času, kolik budete potřebovat. Proč? Protože práci považujeme za hotovou až v okamžik, kdy vidíme Vaši naprostou spokojenost. Bereme ohled na Vaše přání a požadavky. Těšíme se na spolupráci! 

Obkladové panely Praha. 

KONTAKT

 • Firma
  :
  SEO web
 • Telefon
  :
  SEO web
 • Webové stránky
  :
  SEO web
 • Adresa
  :
  SEO web

Obkladové panely služby

Co Vám můžeme nabídnout?

Proč zvolit obkladové panely?

Díky obkladovým panelům posunete Vaše bydlení o kategorii výše. Dejte stěnám styl! U nás si vyberete z pestré nabídky obkladových panelů a samozřejmě se postaráme o jejich montáž. Jsme odborníci a víme, jak na to! Použít je můžete jak na stěny, tak na stropy. Koupelny, kuchyně, obývací i dětské pokoje? Dají se použít zkrátka všude a vždycky budou vypadat dobře. Jejich instalace je rychlá a snadná. Záleží jen na Vás, jaký materiál upřednostníte. Vyberte si z naší pestré nabídky obkladových panelů podle svého vkusu a požadavků na údržbu. Upřednostníte jednobarevné obklady, nebo Vám padnou do oka pestré mozaiky? Obkladové panely, které nabízíme, se vyznačují realistickým vzhledem a dlouhou životností. Navštivte nás a přesvědčte se na vlastní oči. Věříme, že od nás budete odcházet v dobré náladě a Váš nákupní košík nezůstane prázdný. 

 

PVC Obkladové panely

PVC obkladové panely budou výborným moderním doplňkem pro Vaše bydlení. Tyto obkladové panely jsou odolné proti vlhkosti, a proto je možné je využít i na místech, jako je třeba koupelna. Povrchy se po instalaci dobře udržují a jsou snadno omyvatelné. Plastové obklady se snadno přizpůsobí požadovaným rozměrům a tvarům. Jsou lehké, atraktivní a potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka. Mezi výhody PVC obkladových panelů patří jejich vysoká odolnost, snadná údržba, rychlá a jednoduchá instalace za pomoci bezprašné montáže, dostupná cena a možnost použít je na stěny i stropy. Na PVC obkladové panely od nás dostanete garanci v podobě dvouleté záruky - jak na materiál, tak na odvedenou práci. 

Obkladové panely Praha. 

Obkladové panely ano či ne? 

Váháte, jestli obkladové panely splní Vaše očekávání, či nikoliv? Rádi Vám řekneme, jaké přednosti skrývají a věříme, že Vás zaujmou nejen jejich klady, ale také pestrá nabídka, kterou u nás najdete. 

Sháníte rychlou, čistou a levnou alternativu, jak dodat svým stěnám šmrnc? V tom případě je pro Vás využití obkladových panelů ideálním řešením. Navíc, pokud nejste příznivci malování či tapetování, je pro Vás tato varianta ještě vhodnější. Ušetříte si spoustu času a nemusíte se obávat neoblíbeného úklidu po realizaci. Tohle Vám totiž s obkladovými panely v žádném případě nehrozí. 

U nás máte na výběr nepřeberné množství obkladových panelů. Široká škála barev a textur Vám umožní výběr přesně toho pravého. A my věříme, že právě u nás to najdete. Obkladové panely můžete využít do pokoje i haly. Díky vysoké odolnosti a omyvatelnosti se obkladové panely dají bez problému využít v kuchyni či v koupelně. Různé barvy, délky, tvary, vzory i šířka? Kdo se v tom má vyznat? Nemějte strach. My Vám rádi poradíme. Na Vaše přání k Vám přijedeme, provedeme zaměření a doporučíme to nejlepší řešení. Je důležité ale nezapomenout na to, že hlavní slovo u nás máte Vy. Řídíme se podle Vašich požadavků ve všech ohledech. 

Obkladové panely Praha. 

V naší nabídce naleznete širokou škálu obkladových panelů. Výběr záleží jen na Vás a Vašem vkusu. Ať už chcete chcete upřednostnit více barevných kombinací či nalézt kouzlo v jednoduchosti, u nás si vybere každý. Spolupracujeme s předními výrobci obkladových panelů, kteří dodávají kvalitní a nezávadné produkty. Za kvalitu dodávaného materiálu ručíme dobrým jménem naší firmy a dvouletou zárukou. 

 

Jaké přednosti mají obkladové panely?

- Výborné řešení, kdy využít obkadové panely, je ve chvíli, kdy nechcete malovat či tapetovat. Obkladové panely za Vás tento problém vyřeší. Rychle, jednoduše a bez starostí. 

- Velkou výhodou obkladových panelů jsou jejich tepelné a zvukově izolační vlastnosti. Jejich montáž je rychlá a nemusíte se bát - jsou bezprašné. 

- Jednoduchá údržba? Ale ovšem! Vše, co k údržbě obkladových panelů budete potřebovat, je vlhký hadřík. 

- Přizpůsobí se každému povrchu. Obkladové panely lze konstruovat na cihly, omítku i dřevo. Nenaleznete zde žádné omezení. Do obkladových panelů můžete také bez problému nainstalovat bodové osvětlení i pod nimi skrýt nevzhlednou kabeláž. 

 - Objevují se na Vaší zdi nerovnosti? Obkladové panely si s tímto problémem bez problému poradí. Navíc jsou tyto obklady odolné proti škrábancům i odření. 

Obkladové panely Praha. 

Obkladové panely servis

 • Nevíte si rady s montáží?

  Pomůžeme Vám

  V případě, že se necítíte na montáž obkladových panelů svépomocí, obraťte se na nás. Jsme rychlí, zkušení a máme osvědčené postupy. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jaké postupy při montáži obkladových panelů preferovat a kterým se naopak vyhnout. Věříme, že s naší odvedenou prací budete spokojeni. Pomůžeme Vám a odvede práci v té nejvyšší kvalitě. S námi na to nejste sami. 

  Obkladové panely Praha. 

  Co Vám můžeme nabídnout?

  Perfektní servis a nejen to!

  Náš tým je schopný vyhovět požadavkům všech klientů. Nejen, že prodáváme obkladové panely, ale také zajistíme jejich odbornou montáž. Obkladové panely lze použít i na povrchy, které nejsou úplně rovné. Díky nim můžete skrýt malé nesrovnalosti. Pokud Vám nebude vyhovovat rozměr obkladových panelů, můžete je jednoduše upravit pomocí nůžek. Před samotnou aplikací doporučujeme, abyste podklad ošetřili vhodnou penetrací. Máte obavy? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. 

  Obkladové panely Praha.

  Jak se lepí obkladové panely?

  Zvládnete to i sami?

  Obkladové panely se lepí míně přes sebe za pomoci speciálního lepidla. Je důležité, abyste obkladové panely po nanesení lepidla podrželi zhruba jednu minutu, aby nedošlo k jejich odlepení. Pro snažší manipulaci doporučujeme obkladové panely zafixovat lepicí páskou. Rádi Vám pomůžeme a o Vaše obkladové panely se profesionálně postaráme.

  Obkladové panely Praha. 

REFERENCE

KONTAKT